Strona głównaBulats

Bulats. 2020-04-30 10:34.

Centrum Językowe Politechniki Opolskiej oferuje studentom, doktorantom i pracownikom możliwość przystąpienia do międzynarodowego testu językowego BULATS (The Business Language Testing Service) administrowanego przez Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages). Test jest przeprowadzany sposobem on-line.

BULATS jest efektem współpracy University of Cambridge ESOL Examinations z trzema wiodącymi europejskimi instytutami językowymi: Alliance Francaise, Goethe-Institut i Universidad de Salamanca.

 

Testy przeprowadzane są w czterech językach.

·język angielski,

·język francuski,

·język hiszpański,

·język niemiecki.

 

BULATS pozwala określić poziom umiejętności językowych i jest testem odpowiednim dla każdego, kto używa języka obcego w miejscu pracy. Został opracowany z uwzględnieniem szerokich potrzeb ludzi czynnych zawodowo jednakże nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia zawodowego, jest zatem idealnym narzędziem dla studentów, którzy będą potrzebowali znajomości języka "na potrzeby rynku pracy" dopiero w przyszłości.

Wyniki testu BULATS uznawane są przez szereg instytucji edukacyjnych oraz  firm i koncernów międzynarodowych. Na naszej uczelni studenci, którzy zdadzą test na poziomie odpowiadającym poziomowi lektoratu, na który uczęszczają, są zwolnieni z części pisemnej egzaminu końcowego (nadal obowiązuje część ustna).

Więcej na stronie: www.bulats.pl

Informator dla chętnych w formacie PDF

 

Najbliższa sesja pisemnego egzaminu BULATS  ON-LINE  z języka angielskiego odbędzie się w dniu 7.06.2019 (piątek) o godzinie 11:30.

Miejsce egzaminu: siedziba CJ,ul.Prószkowska 76, budynek P-6

Informacja i zapisy w formie elektronicznej : mgr Bogusława Kowalczyk (b.kowalczyk@po.opole.pl), P6-116

Termin zapisów: 22.05.2019 - 31.05.2019. Zapisy odbywają się za pomocą  formularza, który znajduje się na stronie głównej.

 

 Opłata:

Opłatę w wysokości 190PLN należy uiścić po mailowym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia przez Organizatora Sesji a potwierdzenie wpłaty należy złożyć w sekretariacie SJO  w terminie podanym przez organizatora w emailu. 

Opłatę za egzamin należy wpłacić na konto podane poniżej:

 nr konta: 80 1240 1633 1111 0000 2651 2646

W tytule przelewu prosimy wpisać:  imię i nazwisko oraz BULATS Politechnika Opolska
 

  

 

 

Logo GTP

  

Prep centre logo RGB

sermo-logo-nowe