CZCIONKA:
KONTRAST:

 We wtorek, 28 września, pierwszy raz przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego, w pełnym gronie, wreszcie osobiście, a nie na ekranach komputerów, spotkali się pracownicy Centrum Językowego z gościnnym udziałem Pani Prorektor do spraw kształcenia i dydaktyki dr Anidą Stanik – Besler.  Poza omówieniem planów i przedstawieniem sposobu pracy w nowym roku, spotkanie było okazją do podziękowania aż trzem Paniom za długoletnią pracę w Politechnice Opolskiej.

IMG 20210928 091331 2

 

Na emeryturę zdecydowały się odejść mgr Ilona Płaneta – dotychczasowa wykładowczyni języka angielskiego oraz mgr Kerstin Szteliga – wykładowczyni języka niemieckiego i wieloletnia kierowniczka zespołu lektorów tego języka. Na emeryturę odeszła również wieloletnia wykładowczyni języka angielskiego – mgr Kinga Pietrzykowska – Mróz.

Wszystkim Koleżankom dziękujemy z całego serca za wszystkie lata jakie dano nam było spędzić w ich towarzystwie, za ogromny wkład w edukację studentów Politechniki Opolskiej, za dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Całe grono Centrum Językowego życzy pogody ducha, zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń i planów, na które wcześniej może nie było czasu!

 

 

Media społecznościowe Centrum Językowego Politechniki Opolskiej