CZCIONKA:
KONTRAST:

W marcu 2018 roku Politechnika Opolska podpisała z Goethe-Institut w Warszawie Porozumienie o powierzeniu przeprowadzania egzaminu Goethe-Test PRO. W związku z tym w Studium Języków Obcych można przystąpić do komputerowego testu z języka niemieckiego Goethe-Test PRO: Deutsch für den Beruf, który szybko sprawdza umiejętności w zakresie słuchania i czytania w kontekście zawodowym.

Pierwsza sesja odbędzie się w piątek 13.04.2018 r. o godzinie 9.00 w sali P6-215. W razie dużego zainteresowania odbędzie się druga tura o godzinie 10.45. Koszt egzaminu: 190 PLN.

Przed zapisaniem się proszę przeczytać informacje o teście, Regulamin egzaminu (bardzo ważne!) oraz zapoznać się z bezpłatną wersją demonstracyjną na stronie:

https://www.goethe.de/ins/pl/de/sta/war/prf/bulats.html

Informacji udzielają : mgr Kerstin Szteliga (k.szteliga@po.opole.pl) oraz dr Agnieszka Kossowska (a.kossowska@po.opole.pl).

Termin zapisów: 26.03.2018 - 30.03.2018. Zapisy będą się odbywać elektronicznie. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Po wysłaniu formularza proszę czekać na mail z potwierdzeniem oraz dalszymi informacjami dot. numeru konta, rejestracji na platformie Instytutu Goethego itd.

Media społecznościowe Centrum Językowego Politechniki Opolskiej