Strona głównaOpis

Opis. 2020-02-10 09:10.

CENTRUM JĘZYKOWE zaprasza do skorzystania z oferty kursów językowych.

Ideą kursów jest stworzenie możliwości studentom, absolwentom, doktorantom oraz pracownikom Politechniki Opolskiej nauki języków obcych po preferencyjnych cenach, w dogodnym miejscu i przy pomocy wykwalifikowanej kadry. Priorytetem tego projektu jest poszerzenie umiejętności posługiwania się językiem obcym w wielu specyficznych obszarach.

MIEJSCE:

Wszystkie kursy odbywają się na terenie Politechniki Opolskiej w siedzibie CJ – II Kampus PO, ul. Prószkowska 76, budynek 6. Zapewniamy sale dydaktyczne o wysokim standardzie.

KADRA:

Zajęcia prowadzone są przez naszych doświadczonych i znakomicie wykwalifikowanych lektorów, którzy planują kursy w taki sposób, aby każdy mógł doskonalić i korygować wszystkie kompetencje językowe: prowadzenie konwersacji, słuchanie, pisanie, czytanie, ćwiczenie struktur gramatycznych oraz  fonetyki.

ILOŚĆ ZAJĘĆ:

Standardowo wszystkie kursy obejmują 30h w semestrze, odbywają się trybem jeden lub dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Po zakończeniu modułu 30-to godzinnego istnieje możliwość kontynuacji. Czas trwania kursu może być określany indywidualnie przez organizatora kursu w zależności od potrzeb uczestników kursu i tematyki kursu.

 W celu dokonania zapisu należy postępować według procedury opisanej w zakładce ZAPISY

 CENA: 

Cena za kurs 30 godzinny kształtuje się w zależności od liczby uczestników:

13 - 12 osób - 245 zł,

11 - 10 osób - 290 zł,

9 - 8 osób - 365 zł,

7 - 6 osób - 485 zł

  

 

 

Logo GTP

  

Prep centre logo RGB

sermo-logo-nowe