CZCIONKA:
KONTRAST:

CENTRUM JĘZYKOWE zaprasza do skorzystania z oferty kursów językowych.

Ideą kursów jest stworzenie możliwości studentom, absolwentom, doktorantom oraz pracownikom Politechniki Opolskiej nauki języków obcych po preferencyjnych cenach, w dogodnym miejscu i przy pomocy wykwalifikowanej kadry. Priorytetem tego projektu jest poszerzenie umiejętności posługiwania się językiem obcym w wielu specyficznych obszarach.

MIEJSCE:

W roku akademickim 2022/2023 zajęcia odbywają się w siedzibie Centrum Językowego - budynek nr 6 na terenie II Kampusu Politechniki Opolskiej.

KADRA:

Zajęcia prowadzone są przez naszych doświadczonych i znakomicie wykwalifikowanych lektorów, którzy planują kursy w taki sposób, aby każdy mógł doskonalić i korygować wszystkie kompetencje językowe: prowadzenie konwersacji, słuchanie, pisanie, czytanie, ćwiczenie struktur gramatycznych oraz  fonetyki.

ILOŚĆ ZAJĘĆ:

Standardowo wszystkie kursy obejmują 30h w semestrze, odbywają się trybem jeden lub dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Po zakończeniu modułu 30-to godzinnego istnieje możliwość kontynuacji. Czas trwania kursu może być określany indywidualnie przez organizatora kursu w zależności od potrzeb uczestników kursu i tematyki kursu.

W celu dokonania zapisu należy postępować według procedury opisanej w zakładce ZAPISY

Media społecznościowe Centrum Językowego Politechniki Opolskiej