Strona głównaOpis

Opis. 2020-01-24 06:36.

CENTRUM JĘZYKOWE zaprasza do skorzystania z oferty kursów językowych.

Ideą kursów jest stworzenie możliwości studentom, absolwentom, doktorantom oraz pracownikom Politechniki Opolskiej nauki języków obcych po preferencyjnych cenach, w dogodnym miejscu i przy pomocy wykwalifikowanej kadry. Priorytetem tego projektu jest poszerzenie umiejętności posługiwania się językiem obcym w wielu specyficznych obszarach.

MIEJSCE:

Wszystkie kursy odbywają się na terenie Politechniki Opolskiej w siedzibie CJ – II Kampus PO, ul. Prószkowska 76, budynek 6. Zapewniamy sale dydaktyczne o wysokim standardzie.

KADRA:

Zajęcia prowadzone są przez naszych doświadczonych i znakomicie wykwalifikowanych lektorów, którzy planują kursy w taki sposób, aby każdy mógł doskonalić i korygować wszystkie kompetencje językowe: prowadzenie konwersacji, słuchanie, pisanie, czytanie, ćwiczenie struktur gramatycznych oraz  fonetyki.

ILOŚĆ ZAJĘĆ:

Standardowo wszystkie kursy obejmują 30h w semestrze, odbywają się trybem jeden lub dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Po zakończeniu modułu 30-to godzinnego istnieje możliwość kontynuacji. Czas trwania kursu może być określany indywidualnie przez organizatora kursu w zależności od potrzeb uczestników kursu i tematyki kursu.

 W celu dokonania zapisu należy postępować według procedury opisanej w zakładce ZAPISY

 CENA: 

Liczba osób w grupie

Cena od jednej osoby za 30h kursu

13 – 12

245 zł

11 – 10

290 zł

9 – 8

365 zł

7 – 6

485 zł

5

580 zł

 

 

 

 

sermo-logo-nowe
 

 

 

Logo GTP

  

Prep centre logo RGB