Lp |
Nazwisko i imię |
terminy |
miejsce |
1. |
Bogacka Edyta |
Studia stacjonarne: czwartek, godz. 8.30-10.00 Studia niestacjonarne: 17.03.2024, godz. 17.15-18.00 28.04.2024, godz. 17.15-18.00 16.06.2024, godz. 17.15-18.00 |
P6-116 M-B025 M-B025 M-B025 |
2. |
Borysiuk Katarzyna |
Studenci stacjonarni: poniedziałek, godz. 14:00 - 14:30 środa, godz. 11:45 - 12:30 czwartek, godz. 11:45 - 12:30 Studenci niestacjonarni: 10.03.2024, godz. 11:00 - 12:00 14.04.2024, godz. 11:00 - 12:00 09.06.2024, godz. 11:00 - 12:00 |
P6-105 |
3. |
Dolińska Magdalena |
wtorek 11.45 - 12.30 piątek 11.45 - 12.30 |
P6-211 |
4. |
Haładewicz - Grzelak Małgorzata |
stacjonarni: środa 12.00 -13.30 niestacjonarni: 2024-03-10 16.15-17.00 2024-04-14 16.15-17.00 2024-06-09 16.15-17.00 |
P6-212 |
5. |
Hordyńska Bożena |
Studenci stacjonarni: czwartek godz. 7.30 - 8.15 piątek godz. 7.30 - 8.15 Studenci niestacjonarni: 24-03-2024 godz. 9.15 - 10.00 27-04-2024 godz. 14.45 - 15.30 16-06-2024 godz. 15.30 - 16.15 |
P6 - 5 P6 - 5 P6 - 5 Katowicka 48 sala 203 |
Kossowska Agnieszka |
|||
6. |
Jankowska Jolanta |
Studenci stacjonarni: wt. 13.30-14.15 pt.13.30-14.15 Studenci niestacjonarni: 17.03.24, godz.9.00-9.45, M-B025 13.04.24, godz.15.30-16.15, K-002 8.06.24, godz.15.30-16.00, K-002 |
P6-105 |
7. |
Kośmider - Matwiejczuk Hanna |
Studenci stacjonarni: poniedziałek: godz. 10.15-11.00 środa: 13.25-14.10 Studenci niestacjonarni: 09.03.2024: godz. 9.50-10.35 27.04.2024: godz. 9.50-10.35 15.06.2024: godz. 9.50-10.35 |
P6-5 |
8. |
Kowalczyk Bogusława |
Studenci stacjonarni: poniedziałek : godz. 14.30 -16.00 Studenci niestacjonarni: 24.03. godz. 17.05 - 17.50 28.04 godz. 17.05 -17.50 12.05. godz. 17.05 -17.50 16.06 godz. 17.05 - 17.50 |
P6-116 |
9. |
Kowalczyk Ewa |
Wtorek 13.25 - 14.10 Czwartek 11.45 - 12.30 |
P6 - 213 |
10 |
Kubiak Bogusław |
studenci stacjonarni: środa godz. 13.30-15.00 studenci niestacjonarni: 23.04 godz. 16.30-18.00 26.05 godz. 16.30-18.00 09.06 godz. 16.30-18.00 |
P6-104 |
11. |
Pochopin Tamara |
środa 11.00 - 11.45, czwartek 12.00 - 12.45: Studenci niestacjonarni: 16.03.2024 - godz. 10.15 - 11.00; 25.05.2024 - 10.00 - 10.45 |
P6-120 |
12. |
Rydzak Danuta |
Studia stacjonarne: poniedziałek, godz. 13.10-14.40 Studia niestacjonarne: 17.03.2024, godz. 09.10-09.55 28.04.2024, godz. 09.10-09.55 16.06.2024, godz. 09.10-09.55 |
P6-16 sala OZ-003-P, bud. OZ |
13. |
Sokołowska Miłosława |
Studia stacjonarne: wtorek 11.35-13.05 Studia niestacjonarne; 17.03. 19.45-20.30 12.05 19.45- 20.30 16.06 19.45- 20.30 |
P6-17 M-D217 P6-17 M-D217 |
14. |
Szumny Mieczysław |
Studia stacjonarne: poniedziałek 12.05 - 12.50 czwartek 11.35 - 12.20 Studia niestacjonarne: 09.03.2024, godz. 17 - 17.45 13.04.2024, godz. 17 - 17.45 15.06.2024, godz. 17 - 17.45 |
P6 - 104 |
15. |
Świerczewska Beata |
Studia stacjonarne: środa 13.30-15.00 |
P6-123 |
16. |
Tokarska - Kozłowska Joanna |
Studia stacjonarne: poniedziałek 12.30 - 14.00 Studenci niestacjonarni: 10.03.2024, godz. 17:20 - 18:05 14.04.2024, godz. 17:20 - 18:05 09.06.2024, godz. 17:20 - 18:05 |
P6-119 |
17. |
Wach Szymon |
Studia stacjonarne: poniedziałek 12.25 - 12.55 piątek 8.45 - 9.15 Studia niestacjonarne: 09.03.2024, godz. 19.30 - 20 13.04.2024, godz. 19.30 - 20 15.06.2024, godz. 17.05 - 18.05 |
P6-16 KS202a |
18. |
Wielka Violetta |
Studia stacjonarne: czwartek 7.30-8.15, 11.35-12.20 Studia niestacjonarne: 10.03.24, godz. 8.30-9.15 14.04.24, godz. 8.30-9.15 9.06.24, godz. 8.30-9.15 |
P6-115 |
19. |
Wyszyńska Iwona |
środa 11.25-11.55 i 13.25-14.25 |
P6-5 |