CZCIONKA:
KONTRAST:

W tegorocznej edycji w etapie I, który odbył się 14.01.2022 r. w trybie online uczestniczyło 548 studentów z 16 uczelni technicznych w Polsce. Do Etapu II zakwalifikowało się 47 studentów, którzy w piątek 13.05 przystąpili do testu oraz wygłosili swoje prezentacje na jeden z trzech wybranych tematów. Finałowa dziesiątka wzięła udział w debacie oksfordzkiej. Została ona przeprowadzona po raz pierwszy od 23 lat trwania olimpiady.

Z naszej uczelni zgłosiło się 10 uczestników, niestety w tym roku żaden z nich nie dostał się do II etapu.

Olmpiada 1 

Jednak Centrum Językowe Politechniki Opolskiej zaznaczyło swój udział w tegorocznej olimpiadzie. Do grona oceniających zmagania uczestników podczas debaty oksfordzkiej została zaproszona mgr Joanna Tokarska-Kozłowska – koordynator ds. olimpiady.

Olimpiada 2

Oprócz tytułów laureata tegorocznej olimpiady zostały jeszcze przyznane takie tytuły jak: największy entuzjasta, oraz najlepsza studentka. Wśród sponsorów nagród dla laureatów była również Politechnika Opolska, za co szczególnie dziękujemy Pani Prorektor ds. kształcenia i dydaktyki dr Anidzie Stanik – Besler.

link do wyników Olimpiady:

https://www.put.poznan.pl/artykul/final-xxiii-ogolnopolskiej-olimpiady-jezyka-angielskiego-wyzszych-uczelni-technicznychMedia społecznościowe Centrum Językowego Politechniki Opolskiej