CZCIONKA:
KONTRAST:

Na przełomie listopada i grudnia 2022 r. w #CentrumJęzykowymPolitechnikiOpolskiej odbyło się szereg intersujących spotkań przygotowanych przez pracowników zaprzyjaźnionej firmy Weegree dla studentów uczących się języka niemieckiego.

Język niemiecki jest istotnym językiem komunikacji w gospodarce, a ze względu na obsługę rynku niemieckojęzycznego przez wiele firm świadczących usługi biznesowe, handlowe i produkcyjne na Opolszczyźnie i w południowo-zachodniej Polsce osoby władające dobrze tym językiem są bardzo poszukiwanymi współpracownikami.

Do takich firm należy właśnie firma Weegree, która specjalizuje się w branży produkcyjnej, logistycznej oraz IT, a na rynku funkcjonuje od 19 lat. Firma ciągle się rozwija, a źródło swego rozwoju znajduje niejednokrotniewśród młodych, otwartych na świat i wiedzę ludzi. Dlatego też jej drzwi są otwarte dla studentek i studentów Politechniki Opolskiej. Znajdą oni w Weegree możliwości rozwoju zawodowego, elastyczność, ciekawe wyzwania, wsparcie doświadczonego zespołu i pakiet niecodziennych benefitów.

Weegree jest obecna na terenie Polski, Niemiec, Belgii, Francji i Holandii. Można się w niej rozwijać w następujących zakresach:

- w sprzedaży

- w rekrutacji

- w księgowości i kadrach

- w logistyce

- w nieruchomościach 

- w IT

weegree 1

weegree 2

weegree 3

weegree 4

weegree 5

weegree 6

weegree 7

Wydarzenie przygotowała Edyta Bogacka z CJ PO oraz Monika Majas z Weegree.

Fot.: Weegree/E.Bogacka

Media społecznościowe Centrum Językowego Politechniki Opolskiej