CZCIONKA:
KONTRAST:

Aby dać studentom okazję do spotkania z językiem obcym w okolicznościach innych niż zazwyczaj, aby umożliwić doskonalenie umiejętności prezentacji w języku obcym przed prawdziwą widownią, aby przekazać jak wspaniałą przygoda, pod wieloma względami, jest wyjazd na uczelnię w innym kraju w ramach programu Erasmus – to powody, dla których w Centrum Językowym zorganizowano wykłady otwarte „Studenci – studentom: Erasmus Inspirations”.

Całe wydarzenie było prowadzone w języku angielskim, choć można było usłyszeć również język niemiecki. Swoimi doświadczeniami podzieliła się ze studentami dr Anna Rutkowska – adiunkt w Katedrze Fizjoterapii, która swoją przygodą z Erasmusem mogłaby obdzielić studentów całego Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. O swoich wyjazdach opowiedziały również Martyna Trzyna, studentka 2 stopnia ekonomii na Wydziale Ekonomii i Zarządzania, Judyta Czurlok - studentka wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym oraz Karolina Kroker - studentka wychowania fizycznego na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii.

Ponadto Pani Aleksandra Domerecka z ramienia Działu Współpracy Międzynarodowej fachowo przedstawiła proces rekrutacji do programu oraz wszelkie korzyści z tego płynące.

1

4

2 bis

3 bis

5 bis

6

7

8 bis

9 bis

1011

To nie pierwszy raz, gdy w Centrum Językowym odbywają się wykłady otwarte w językach obcych studenci – studentom i na pewno nie ostatni!

Media społecznościowe Centrum Językowego Politechniki Opolskiej